29 czerwca 2023

Recenzja [269] Katy Evans "Miłość za milion dolarów"

Cześć, 

Dzisiaj chcę podzielić się z Wami moimi wrażeniami na temat powieści Katy Evans o romantycznym tytule "Miłość za milion dolarów". Ta książka zdołała mnie zaciekawić już od samego początku swoją obietnicą o przemianie faceta w mężczyznę idealnego. Nie mogłam się doczekać, aby zgłębić tę historię i odkryć, jak autorka stworzyła świat pełen napięcia, ambicji i oczywiście, namiętnego romansu.

Zapraszam!
Autor: Katy Evans
Tytuł: Miłość za milion dolarów
Wydawnictwo: Niegrzeczne książki
Cykl: Million dollar (tom 1)
Ilość stron: 360
Cena: okładkowa: 39,90 zł, natomiast na empik.com znajdziecie ją już za 25,55 zł.

Katy Evans przedstawia nam historię Lizzy Banks, ambitnej kobiety, która musi udowodnić swoje umiejętności i godność w męskim świecie. W swojej powieści "Miłość za milion dolarów" autorka zabiera nas w podróż pełną napięcia, ambicji i romansu.

Lizzy Banks to kobieta, która wychowała się w cieniu swojego ojca i zawsze musiała udowadniać swoją wartość. Teraz staje przed wyzwaniem wprowadzenia na rynek nowej linii garniturów i musi zrobić to lepiej niż ktokolwiek wcześniej. Aby osiągnąć ten cel, potrzebuje odpowiedniego modela, który będzie personifikacją klasy, elegancji, stylu i pewności siebie - wszystkiego, czym reprezentują się najwyższej jakości garnitury. Jednakże, gdy nie udaje się jej znaleźć idealnego kandydata, postanawia stworzyć go samodzielnie.

Wchodzi na scenę James Rowan - niepokorny mężczyzna, którego Lizzy przekonuje do przemiany w mężczyznę idealnego za milion dolarów. James zgadza się na tę propozycję, chociaż do tej pory był odległy od ideału, który Lizzy sobie wymarzyła. Wraz z postępem procesu przekształcania Jamesa, między nimi zaczyna rodzić się uczucie, które staje się nie do opanowania.

Evans umiejętnie prowadzi nas przez emocjonalną podróż bohaterów. Kreuje napięcie między Lizzy a Jamesem, ukazując zmagania Lizzy z jej ambicjami i niezdolnością do uleczenia się z przyciągającego ją Jamesa. Przez całą powieść czytelnik jest w napięciu, zastanawiając się, czy Lizzy oprze się swoim uczuciom i skupi się na swoim zadaniu.

Język użyty przez Evans jest płynny i przystępny, co sprawia, że czytanie "Miłości za milion dolarów" jest przyjemne i łatwe. Dialogi są dobrze skonstruowane, a opisy scen i emocji są wystarczająco wyraziste, aby czytelnik mógł wczuć się w sytuację bohaterów.

Warto również wspomnieć o głównych bohaterach. Lizzy to postać silna, ambitna i niezależna, która próbuje udowodnić swoją wartość w męskim świecie. James z kolei jest niepokornym mężczyzną, którego siła charakteru stopniowo ujawnia się pod wpływem Lizzy. Ich chemia jest intensywna i czytelnik chce wiedzieć, jak potoczą się ich losy.

"Miłość za milion dolarów" to powieść, która łączy w sobie elementy romansu, napięcia i ambicji. Katy Evans tworzy historię, która porusza i angażuje czytelnika, pozwalając mu zanurzyć się w świecie Lizzy i Jamesa. Choć temat stworzenia idealnego mężczyzny może być często spotykany w literaturze, autorka dodaje swoje unikalne spojrzenie i emocjonalne aspekty, które czynią tę powieść warta przeczytania.

Podsumowując, "Miłość za milion dolarów" to intrygująca powieść, która wciąga czytelnika w świat ambicji, napięcia i nieodpartego romansu. Katy Evans udowadnia swoje pisarskie umiejętności, dostarczając niezapomnianą historię o miłości i próbie przekształcenia drugiego człowieka. Dla miłośników romansów z dodatkiem emocji, ta książka z pewnością spełni oczekiwania.

Ocena: 5,5/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już przeczytałeś recenzję to napisz teraz coś od siebie, podziel się z nami swoją opinią na temat tej książki :)

Polub nas!