01 lipca 2023

Recenzja [270] T.L. Swan "Doktor Stanton + epilog"

Witajcie!
Dzisiaj mam przyjemność podzielić się z Wami recenzją powieści "Doktor Stanton + epilog" autorstwa T.L. Swan. To romans, który przeniesie Was w świat niesamowitych spotkań i niezapomnianych chwil. Główna bohaterka, Ashley Tucker, w jedną magiczną noc w Vegas poznaje tajemniczego mężczyznę, który uratował ją przed natrętnym zalotnikiem. Co się jednak stanie, gdy ich drogi krzyżują się ponownie po pięciu latach? Przygotujcie się na pełne napięcia, emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przygotujcie się na "Doktora Stantona + epilog".

Dodatkowo jest to ostatnia recenzja przed moim urlopem, gdyż 2 lipca wyjeżdżam w góry. Naładować "bateryjki", nacieszyć oczy pięknymi widokami. Wracam do Was mniej więcej w połowie lipca.

Autor: T.L. Swan.
Tytuł: Doktor Stanton + epilog
Wydawnictwo: NieZwykłe
Ilość stron: 780
Cena: okładkowa 57,90 zł, natomiast na empik.com znajdziecie ją już za 38,17 zł.
"Jest coś, co mnie bardzo denerwuje w pociągu seksualnym do drugiej osoby. Gdy już raz się tego doświadczy, nie można z tego zrezygnować."
"Doktor Stanton + epilog" autorstwa T.L. Swan to romans pełen niespodzianek i niezapomnianych spotkań, które przenoszą czytelnika do świata emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Główna bohaterka, Ashley Tucker, przeżywa niezapomnianą noc w klubie w Vegas, gdzie spotyka tajemniczego mężczyznę, który okazuje się być jej zbawcą i udaje jej męża, by ocalić ją przed natrętnym zalotnikiem.

Choć Ashley zawsze trzymała się z dala od przelotnych przygód, tym razem postanawia zrobić wyjątek. Atmosfera Las Vegas sprzyja swobodnym decyzjom, a jej prawdziwe życie toczy się w Nowym Jorku. Zaczyna się więc romans, którego zasady są zupełnie inne niż w tradycyjnych związkach. Oboje kłamią sobie nawzajem od samego początku, ukrywając swoje tożsamości i prawdziwe miejsca zamieszkania oraz zajęcia.

Jednak los sprawia, że pięć lat później ci dwoje ponownie się spotykają. Okazuje się, że tamten nieznajomy, którym Ashley spędziła jedną niezapomnianą noc, jest teraz jej przełożonym w szpitalu. To, co początkowo było związkiem opartym na kłamstwach, teraz przeradza się w trudną sytuację, gdy Ashley zostaje przydzielona do stażu pod jego "opieką". Okazuje się także, że nieznajomy nie był mechanicznym, ale kardiologiem.

Autor stworzył fascynujący wątek miłosny, który rozwija się w nieoczekiwanej i ekscytującej formie. Czytelnik zostaje uwikłany w skomplikowaną sytuację, w której uczucia i ambicje zderzają się ze wspomnieniami i ukrytymi tajemnicami bohaterów. Zwrot akcji, jaki następuje po ponownym spotkaniu Ashely i doktora Stantona, wprowadza dodatkowe emocje i niepewność.

Styl pisania T.L. Swan jest płynny i wciągający, co sprawia, że trudno się oderwać od lektury. Autorka umiejętnie buduje napięcie i zaskakuje czytelnika kolejnymi zwrotami akcji. Bohaterowie są dobrze nakreśleni i realistyczni, co pozwala czytelnikowi wczuć się w ich sytuację i odczuć ich emocje.

"Doktor Stanton + epilog" to powieść, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom romansów pełnych nieoczekiwanych sytuacji. T.L. Swan stworzyła historię, która porusza emocje i dostarcza czytelnikowi niezapomnianych chwil. Polecam tę książkę wszystkim poszukującym romantycznej i pełnej zaskakujących zwrotów akcji lektury.

Ocena: 6/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już przeczytałeś recenzję to napisz teraz coś od siebie, podziel się z nami swoją opinią na temat tej książki :)

Polub nas!