03 października 2023

Recenzja [293] K. Bromberg "Ściema"

Cześć!
Po krótkiej przerwie w czytaniu wracam do Was. Dziś chcę Wam opowiedzieć o jednej z ostatnich książek, która wciągnęła mnie w swój świat i nie pozwoliła mi się od siebie oderwać. To powieść "Ściema" autorstwa K. Bromberg, która skradła moje serce i przykuła moją uwagę od pierwszych stron. Przygotujcie się na emocjonującą podróż przez historię pełną napiętych relacji, nieoczekiwanych zwrotów akcji i zakłamanych pozorów. Zanurzmy się razem w tę fascynującą opowieść o miłości i ryzyku, która daje do myślenia. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszam Was do dalszego czytania!

Autor: K. Bromberg
Tytuł: Ściema
Ilość stron: 278
Wydawnictwo: Editio
Cena: okładkowa: 39,90 zł, natomiast na empik.com znajdziecie ją już za 26,02 zł.

"Kobiety zakochują się w słowach. Mężczyźni w ciałach."

"Ściema" to kolejna powieść autorstwa K. Bromberg, która wciąga czytelnika w świat napiętych relacji, zakłamanych pozorów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Choć nie mogę zdradzić zbyt wiele, postaram się podzielić moją opinią na temat tej książki bez ujawniania spoilerów.

Główni bohaterowie, Zane Philips i Harlow Nicks, to postacie, które od pierwszych stron wydają się być jak ogień i woda. Zane, bogaty biznesmen, emanuje arogancją, jest niezwykle przystojny, ale równocześnie potrafi być nie do zniesienia. Harlow z kolei to młoda modelka, która stara się przebić w świecie mody, choć życie nie zawsze układa się po jej myśli. Ich pierwsze spotkanie nie jest zbyt udane, ale los sprawia, że ich drogi krzyżują się ponownie, i to w zupełnie nieoczekiwanym kontekście.

Autorka płynnie prowadzi czytelnika przez rozwijającą się relację między bohaterami, co czyni ją bardzo realistyczną i fascynującą. Los i dwie kłamstwa sprawiają, że Harlow i Zane zostają wplątani w niezwykłą propozycję zatrudnienia, która wymaga udawania związku i promowania portalu randkowego. To właśnie podróż promocyjna staje się centralnym punktem akcji, a czytelnik ma okazję śledzić, jak rozwija się między nimi skomplikowana relacja.

K. Bromberg doskonale oddaje dynamikę między bohaterami, ich konflikty, fascynację i przyciąganie. Nie brak emocji, napięcia i momentów, które trudno przewidzieć. Autorka wplata także elementy humoru, które nadają powieści lekkości pomimo głównego tematu.

"Ściema" to historia, która zadaje pytania o to, czy warto ryzykować złamane serce w miłości, czy możliwe jest znalezienie prawdziwej miłości w sytuacji, gdzie pozory grają kluczową rolę. Książka ta przyciąga czytelnika od pierwszych stron i nie pozwala mu oderwać się od lektury. Dla fanów romansów z odrobiną dramatu "Ściema" z pewnością będzie interesującym tytułem do przeczytania.

Ocena: 6/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już przeczytałeś recenzję to napisz teraz coś od siebie, podziel się z nami swoją opinią na temat tej książki :)

Polub nas!