04 września 2023

Recenzja [289] T.L.Swan "Pan Garcia"

Cześć!
Dziś chcę Wam opowiedzieć o niezwykłej książce, którą niedawno miałam okazję przeczytać. To trzeci tom serii „Mr” autorstwa T.L. Swan, zatytułowany "Pan Garcia". Jeśli jesteście ciekawi skomplikowanych relacji, tajemniczych postaci i głębokich emocji, to z pewnością musicie poznać tę historię. Zapraszam.Autor: T.L. Swan.
Tytuł: Pan Garcia
Cykl: MR. (tom 3)
Wydawnictwo: NieZwykłe
Ilość stron: 569
Cena: okładkowa 54,90 zł, natomiast na empik.com znajdziecie ją już za 34,94 zł.

"Nie jesteśmy idealni. Daleko nam do tego. Dla świata zewnętrznego możemy się tacy wydawać. Premier, który związał się z prawniczką… oboje szaleńczo zakochani. Na papierze idealny duet. Ale mamy głębokie psychologiczne defekty, każde z nas jest poranione na własny sposób."

"Pan Garcia" autorstwa T.L. Swan jest trzecią częścią serii „Mr” i kontynuuje charakterystyczny styl tej legendarnej zagranicznej autorki. Książka wprowadza nas w świat fascynującej relacji między April, baristką pracującą w kawiarni, a tajemniczym mężczyzną o imieniu Sebastian Garcia.

Pierwsze wrażenie, jakie Sebastian wywołuje w April, jest natychmiastowe – jest on uosobieniem męskiej atrakcyjności i nieodpartego uroku. Choć starszy od niej, emanuje pewnym mrokiem, który odzwierciedla się w jego spojrzeniu. To zaskakujące połączenie przystojności i tajemniczości prowadzi April do przekonania, że ten nieznajomy może być najbardziej pociągającym mężczyzną, jakiego kiedykolwiek spotkała.

W trakcie narracji odkrywamy, że Sebastian nie jest fanem kawy, którą April przygotowuje, mimo to regularnie odwiedza kawiarnię. To stwarza okazję dla subtelnej interakcji między nimi, a czytelnik może zacząć podejrzewać, że to, co ich łączy, wykracza poza troskliwe przygotowywanie napojów. Główna bohaterka poznaje Sebastiana bliżej, a ich spotkania poza miejscem pracy ujawniają bardziej skomplikowane aspekty jego osobowości.

Napięcie emocjonalne między bohaterami rośnie w miarę, jak April odkrywa, że to, co dostrzegła w jego spojrzeniu jako mrok, jest odzwierciedleniem jego wewnętrznego światła. To czarno-biała dusza Sebastiana stwarza kontrast z jej własnym życiem, co prowadzi do głębszych refleksji na temat przeszłości, traumy i możliwości uzdrowienia.

T.L. Swan w "Panu Garcia" doskonale balansuje pomiędzy rozwijającą się relacją między głównymi bohaterami a ich własnymi wewnętrznymi podróżami. Autorka kreuje napięcie emocjonalne, które trzyma czytelnika w napięciu, a jednocześnie pozwala na zgłębienie psychologicznych aspektów postaci.

Podsumowując, "Pan Garcia" to kolejna udana odsłona serii „Mr” autorstwa T.L. Swan. Książka angażuje czytelnika w romantyczną opowieść pełną tajemniczości i emocji, jednocześnie dotykając tematów głębszych, takich jak trauma i uzdrowienie. Dla miłośników autorki oraz literatury z elementami psychologicznymi, ta powieść z pewnością będzie wciągająca.

Ocena: 6/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już przeczytałeś recenzję to napisz teraz coś od siebie, podziel się z nami swoją opinią na temat tej książki :)

Polub nas!