12 lutego 2024

Recenzja [315] Vi Keeland, Penelope Ward "Well Played. Zakład o więcej niż wszystko"

Cześć, jestem tutaj, by podzielić się moimi refleksjami na temat jednej z najnowszych książek, która wciągnęła mnie od pierwszych stron. "Well Played. Zakład o więcej niż wszystko" autorstwa Vi Keeland i Penelope Ward to opowieść, która porusza serce i skradła moje emocje. Przygotujcie się na romantyczną podróż pełną niespodzianek i wzruszeń. Zapraszam do lektury! 📚❤️


Autor: Vi Keeland, Penelope Ward
Tytuł: Well Played. Zakład o więcej niż wszystko
Ilość stron: 392
Wydawnictwo: Editio, EditioRed
Cena: okładkowa 44,90 zł, natomiast na empik.com znajdziecie ją już za 29,27 zł.

"Well Played" to romantyczna opowieść o Presley, samotnej matce, która postanawia odnowić starej daty zajazd, aby stworzyć z niego urokliwy pensjonat. Jednak jej plany komplikują się, gdy dowiaduje się, że tylko połowa nieruchomości należy do jej syna, a druga połowa jest własnością Leviego Millera, przystojnego i sławnego rozgrywającego.

Pierwsze spotkanie Presley i Leviego nie zapowiada udanej współpracy. Po przypadkowym zranieniu Levi zyskuje osiem szwów, a negocjacje między nimi przypominają ostrą wymianę zdań. W celu rozwiązania sporu decydują się na zakład: Presley musi wyprzedać wszystkie noclegi do końca lata, aby móc poprowadzić zajazd według swojego pomysłu.

Autorki kreują wciągający romans, w którym bohaterowie stopniowo zbliżają się do siebie, odkrywając wspólne pragnienia i zakochując się w sobie. Presley i Levi, pomimo początkowych nieporozumień, tworzą niezwykle zgrany duet, a ich rozwijający się romans jest pełen niespodzianek i emocji.

Chociaż tematem przewodnim wydaje się być odnowa zajazdu, szybko okazuje się, że większe wyzwania stoją przed bohaterami. Narracja zręcznie prowadzi czytelnika przez różne etapy relacji Presley i Leviego, ukazując, że zakład, który mieli podjąć, staje się tylko pretekstem do odkrycia głębszych uczuć.

"Well Played" porusza nie tylko kwestie miłości i związku, ale także eksploruje tematy życiowych wyborów, marzeń i rodzinnych więzi. Autorki umiejętnie balansują między lekkością romansu a powagą poruszanych tematów, tworząc historię, która porusza serce czytelnika.

Podsumowując, "Well Played. Zakład o więcej niż wszystko" to książka, która wciąga od pierwszych stron, oferując nie tylko wzruszający romans, ale również głębsze refleksje na temat życia i miłości. Vi Keeland i Penelope Ward dostarczają czytelnikom pełną emocji i romantycznych chwil historię, której trudno się oprzeć.

Ocena: 5,5/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już przeczytałeś recenzję to napisz teraz coś od siebie, podziel się z nami swoją opinią na temat tej książki :)

Polub nas!